Europa Park opent jubileumseizoen met nieuwe attractie

Europa Park opende dit weekend haar poorten voor het nieuwe seizoen. Dit jaar is bijzonder, want het park viert haar 50-jarig bestaan. Ter gelegenheid van dit jubileum zijn er tal van vernieuwingen, waaronder een nieuwe parade en de attractie GRAND PRIX EDventure.
Europa Park opent jubileumjaar
In 2025 bestaat Europa Park 50 jaar. Het park is in de loop der jaren uitgegroeid tot het bekendste pretpark van Duitsland. Naast het pretpark zelf, heeft Europa Park in de afgelopen jaren ook diverse hotels, restaurants en een groot waterpark geopend. Daarmee is het het grootste pretparkresort van Duitsland en, na Disneyland Parijs, het grootste pretparkresort van Europa. Dit bijzondere jubileum wordt gevierd met allerlei vernieuwingen, zoals nieuwe merchandise, shows, een parade en de nieuwe attractie GRAND PRIX EDventure.
GRAND PRIX EDventure
Sinds dit weekend is Europa Park weer geopend en heeft het park ook de nieuwe attractie GRAND PRIX EDventure in gebruik genomen. Deze attractie staat volledig in het teken van Ed & Edda Euromaus, de mascottes van Europa Park. GRAND PRIX EDventure is een interactieve attractie waarbij bezoekers in een gondel langs verschillende scènes rijden. Met een laserpistool kunnen ze op schermen schieten en punten scoren. De attractie bevindt zich in het oude draaiende theater, in het Luxemburg-gethematiseerde gedeelte van het park.
Later dit jaar wordt er zelfs een film van Ed Euromaus in de bioscoop uitgebracht. De film, ontwikkeld in samenwerking met Warner Bros. en Mack Magic, zal de naam Grand Prix of Europe dragen.